Lütfen üyelik bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde giriniz.

ÜYELİĞİNİZ BULUNMAKTADIR

Yazmış olduğunuz T.C Kimlik numarasına kayıtlı bir üyelik (E-Posta) bulunmaktadır.
Şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen şifremi unuttum’a tıklayınız.
Şifrenizi hatırlıyorsanız lütfen giriş yap’a tıklayınız.

ÜZGÜNÜZ

EHLİYET YAŞINIZ SEÇTİĞİNİZ ARAÇ KRİTERLERİNE UYGUN DEĞİLDİR. LÜTFEN BAŞKA BİR ARAÇ SEÇİNİZ.

Ayrıntılı bilgi almak için 0850 222 80 55 numaralı rezervasyon merkezimizi arayabilir ve alternatif tarihlerle ilgili destek alabilirsiniz

Lütfen T.C Kimlik Numaranızı Eksiksiz Şekilde Giriniz.

GÖNDER

TEMSİLCİMİZ OLUN

Central Rent a Car olarak hizmet ağımızı bizlere güç verecek değerli iş ortaklarımız ile genişletmeyi hedeflemekteyiz. Central ailesine katılmakla, otomobil kiralama işini profesyonelce kurup büyütecek ve Türkiye çapında bir organizasyonda yer almanın tüm avantajlarından yararlanacaksınız.

Araç kiralama modelimiz, Türkiye çapında aynı yüksek standartta sürdürmek ve sürekli yenilenen araçlar ile hizmet vermek esasına dayandığından, sistemimizde yer alan iş ortaklarımızın bu standartlar dahilinde iş yapma bilincinde olmaları bizim için vazgeçilmez ön koşuldur.

OFİS - PERSONEL

Her Central Rent a Car ofisi, mükemmel müşteri deneyimi sunmayı amaç edinmiş, yeterli deneyim ve sayıdaki personeli görevde bulundurmakla yükümlüdür. Central Rent a Car, sürdürülebilir hizmet kalitesinin ekip kalitesi ve memnuniyetine bağlı olduğuna inanır; çalışanlarının kendileri ve paydaşlarına saygı duydukları, üretkenliğin desteklendiği özgür bir çalışma ortamı sunar.

TEMSİLCİLİK BEDELİ

Bölgelerin iş hacimleri ve büyüme kapasiteleri ile doğru orantılı bir temsilcilik bedeli bir defaya mahsus olarak tahsil edilmektedir.

ARAÇ MARKA VE MODELLERİ

Araç kiralama modelimiz, tüm ofislerde aynı marka model araç kiralanmasını esas aldığından Central’ın belirlediği marka ve modeller hariç araç kiralanamaz. 15.000 km’nin üzerinde araç kiraya verilmez.

YAZILIM

Tüm Central Rent a Car ofisleri ortak bir yazılım üzerinden hizmet verir, her türlü kayıt ve araç hareketini bu yazılım üzerinden gerçekleştirirler.

BAŞVURU FORMU

Kısa sürede gösterdiğimiz başarının temelinde, sürekli yenilenen çok kaliteli araçlar ile hizmet sunmamızın yanı sıra yurt çapında özenle seçtiğimiz temsilci ofislerimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı yüksek standartlı hizmet anlayışımız yatmaktadır. Bölgenizde Central Rent a Car ofisi açmak istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Tüm başvurular değerlendirilerek sizlerle iletişime geçilecektir.

ŞİRKET KİMLİĞİ

Seçiniz
Seçiniz
Ticaret Sicil Ünvanı
Seçiniz

ORTAKLAR

İŞ PLANI

Oto kiralama ile ilgili iş planlarınızı daha iyi anlayabilmemiz için lütfen detaylı her türlü bilgiyi bizimle paylaşınız.

Seçiniz
Seçiniz

GEÇMİŞ VE MEVCUT ARABA KİRALAMA OPERASYONU

Daha önce oto kiralama sektöründe bulunmuş veya şu anda bu işi yapıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurunuz:

Seçiniz
Seçiniz
Seçiniz
Seçiniz
Seçiniz
Seçiniz
Seçiniz