Lütfen üyelik bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde giriniz.

ÜYELİĞİNİZ BULUNMAKTADIR

Yazmış olduğunuz T.C Kimlik numarasına kayıtlı bir üyelik (E-Posta) bulunmaktadır.
Şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen şifremi unuttum’a tıklayınız.
Şifrenizi hatırlıyorsanız lütfen giriş yap’a tıklayınız.

ÜZGÜNÜZ

EHLİYET YAŞINIZ SEÇTİĞİNİZ ARAÇ KRİTERLERİNE UYGUN DEĞİLDİR. LÜTFEN BAŞKA BİR ARAÇ SEÇİNİZ.

Ayrıntılı bilgi almak için 0850 222 80 55 numaralı rezervasyon merkezimizi arayabilir ve alternatif tarihlerle ilgili destek alabilirsiniz

Lütfen T.C Kimlik Numaranızı Eksiksiz Şekilde Giriniz.

GÖNDER

FİLO KİRALAMA

CENTRAL FLEET SERVICES kurulduğu 2001 yılından bu yana , operasyonel kiralama kavramının salt araç kiralaması olmadığını; araç seçiminden ikinci el değerlemesine dek araç kullanımından sağlanacak yararı en üst düzeye çıkartmayı hedefleyen hizmetlerin tamamı olduğu düşüncesini savunmaktadır.

İş Ortağımız olmakla; Talebinizin her aşamasında, en uygun çözümü üretebilmek için sizinle doğrudan ilgilenecek bir müşteri temsilcisi ile çalışmanın rahatlığını yaşayacaksınız. İhtiyacınızın tanımlanmasından, en uygun süreye karar verilmesine dek her adımda uzmanlığımızdan yararlanacaksınız. Sabit kira bedelleriniz oluşturulurken, sözleşme kapsamına dahil edilmesini istediğiniz tüm hizmetler şeffaf bir şekilde fiyatlandırılarak bilginize sunulacaktır. Değişebilecek ihtiyaçlarınıza göre kilometre ve süre uyarlamasına imkan veren esnek sözleşme yapısı sürpriz yaşamadan bütçeleme yapmanızı sağlayacaktır. CENTRAL’in sunduğu, araçlardan sağlanacak faydayı en üst düzeye taşıyan hizmeti tercih ederken, zaman-işgücü ve maliyet tasarrufu sağlayacak; filo ile ilgili tüm riskleri uzman bir kuruluşa devretmenin konforunu yaşayacaksınız.

Detaylı Bilgi İçin: filokiralama.com